1965 – 1975,
машини М-220, БЭСМ
Докладніше про періоди в історії Інституту кібернетики див. ТУТ.
“Великокитаївський період” моєї роботи в ІК (1965-1975), описаний тут, для мене відзначався важливою обставиною. Вперше мені довелося брати участь у реалізації великого за обсягом завдання – “Автоматизація програмування в системі ПРОЕКТ” – спільного для всіх співробітників відділу Теорії цифрових автоматів (ТЦА) В.М.Глушкова. Бо протягом попереднього – “лисогірського” періоду – чотири алгоритми з різних областей знань я програмувала сама.
Старший науковий співробітник відділу ТЦА, тоді ще кандидат фіз.-мат.наук Олександр Адольфович Летичевський запросив мене до відділу ТЦА як працівника з чималим досвідом програмування, здається, на роль неформального лідера групи, що повинна була розробляти програмне забезпечення для системи ПРОЕКТ.
На час мого повернення до відділу ТЦА група, з якою я мала працювати, складалася з чотирьох осіб: Василь Васильович Федюрко, який на той час закінчив аспірантуру, і молоді спеціалісти, які закінчили механіко-математичний факультет Київського державного університету, – Ольга Феліжанко, Галина Шерстобоєва, Ніна Капоріна та аспірант з Казахстану Ерік Оразов. Останні двоє незабаром залишили групу.
Далі буде…
Галерея ілюстрацій:
Завантажити газету “Вечерний Кибер” (Кібертонія−1966) − PDF − 3,4 Mb
Завантажити програму Симпозіуму Кібертонії-1969 − PDF − 1,9 Mb
Завантажити тези доповідей Симпозіуму Кібертонії-1969 − PDF − 19,8 Mb
Завантажити частину 3-ю спогадів Надії Міщенко − PDF − 3,4 Mb